Technomorous

Z(a)mrzlý éter 2019

Sdílet: Twitter - Facebook

Apache Znojmo se mě na cbpmr.cz ptal na propozice Z(a)mrzlého éteru 2019. Jelikož jsem Z(a)mrzlý éter nikdy nebral jako soutěž, ba ani jako nějakou speciální akci, ke které je zapotřebí propozice sepisovat, němel jsem co odpovědět. Tímto miničlánkem bych to rád napravil.

Co je Z(a)mrzlý éter?

Z(a)mrzlý éter je den - obvykle sobota a obvykle na konci kalendářního roku - kdy zvu lidi na kopec vysílat. Vznikl v době, kdy udělat v mínus deseti stupních plus deset PMR spojení se rovnalo zázraku, pokusil jsem se tedy pár jedinců vytáhnout ven tím, že jedné sobotě dám název a později jsem to i podtrhl bonusem do soutěže Kopce.

Kdy je Z(a)mrzlý éter 2019

Letos jsem to naplánoval na sobotu 7. prosince. Je to z jednoduchého důvodu: sobotu předtím i sobotu potom mám nezrušitelný program a zrovna sedmého se beztak ráno probudím v Janských Lázních, máme tam totiž firemní vánoční večírek.

Jaké jsou letos z(a)mrzle-éterové bonusy?

V mé soutěži je to stejně jako vloni: od 8:00 do 18:00 se všechny aktivace vrcholů počítají v pásmu PMR dvojnásobně, na CB trojnásobně. Kdyby se chtěl někdo přidat s bonusem ve své soutěži, může.

Budou pamětní lístky?

Ano. Doufám, že se mi podaří pořídit nějakou pěknou z(a)mrzlou fotku, ze které půjde udělat pamětní lístek. Pokud se podaří udělat fotky dvě, udělám jeden lístek pro všechny a druhý pro ty, kteří z jedné kóty udělají spojení s dvaceti a více volačkami.

--

Tak nabijte své akumulátory a přijďte z(a)mrznout do éteru!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. Venda Brdy (28. listopadu 2019, 9:46)
Tak trošku promrznout na kotě Tok JN69WQ

TOPlist