Technomorous

Treo 650

Sdílet: Twitter - Facebook

Dávám dohromady seznam krámů, kterým roky nadneseně říkám počítačová sbírka. Při té příležitosti jsem si vzpomněl, že ve skříni v chodbě mám pěknou hezkou krabici s nápisem PalmOne Treo 650 a v ní dva kousky tohoto telefonu.

PalmOne Treo 650

Jeden kousek funguje úplně, druhý funguje s výjimkou displeje. Oba by potřebovaly překrytovat a řekl bych že akumulátory jsou také o něco kulatější, než původně výrobce zamýšlel. Hrozně se mi ty telefony líbí. Smart z doby, kdy být smart znamenalo být smart a ne patlat po displeji prstem a bez internetu neumět nic. Když mi to nevyšlo s Treem 680, nechtěl jsem už šestsetpadesátky ani z krabice vyndavat, ale asi nakonec s renovací přeci jen začnu. I kdyby jen u jednoho kousku a jen kvůli vizuální stránce do sbírky. Ty roztomilé anténky si to zaslouží!


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem stroj
Text komentáře

1. Nox (30. listopadu 2019, 10:35)
Jj, to byly casy. Jinak na ulozto jsem jeste videl nejake customROM co se o nich psalo tusim na pdasoft.cz. Ja bohuzel zatim nedokazal sehnat pouzitelne Treo 650, abych je vyzkousel, takze kdyby ses nudil a mel chut experimentovat. A to jsem si myslel, ze po Zodiacovi jsem uz ze sveta PalmOS vyzkousel vsechno.
Jinak kdyby uz nesel sehnat LCD, mam doma tusim jeden z Trea680, pokud je to kompatibilni.

TOPlist