Technomorous

Home office v Doupěti

Sdílet: Twitter - Facebook

Jednou za čas člověk zatouží po pracovní změně. Když už není reálné přestat se ze dne za den zabývat věcmi, kterými se v práci zabývám, je občas fajn ze dne na den změnit místo pracoviště. A proto máme institut home office, kterého jsem se dne rozhodl využít a pracovat z pohodlí Dexova Doupěte.

Zabalil jsem ráno čtyři krabičky s jídlem na celý den, sedl do Dusteru a vyrazil. Před devátou už jsem byl napojen na místní síť a zalogován na z firemního notebooku na firemní terminál. Když jsem vyřídil první vlnu pracovní korespondence, zapnul jsem vedle firemního notebooku ještě soukromý, dal na něm zpracovávat velkou sadu obrázků a vyrazil do blízské Žabky na kafe. Po návratu jsem ještě na stejném stole rozložil jedno z PC, která v Doupěti mám a začal na nich testovat pevné disky.

Home office v Doupěti

Testování disků i dávkové zpracování obrázků je příjemná činnost, kterou provozovat při pracovním úsilí. Ani jedno totiž nevyžaduje soustavnou pozornost a zvládne být bez uživatele dlouhé desítky minut. Zdolával jsem tak další a další vlny firemních mailů, řešil problémy na firemním Skype a při tom otestoval všech šestnáct disků, které dlouhé roky ležely v krabici v regálu. Polovina tohoto počtu večer putovala do elektrokontejneru, druhá je plně funkční.

Při porovnání s open space kanceláří v níž sedím den za dnem to byl velmi příjemný den.


Jméno
Web
E-Mail
Nejsem člověk
Text komentáře

TOPlist